fbpx

Web Tasarımda Bu Aya Özel Dev Kampanya!

Bu aya özel sadece 1.970 TL’den başlayan fiyatlarla kurumsal ve E-ticaret sitenizi kuralım. Tek seferlik ödeme ile, ömür boyu profesyonel sitenizin tadını çıkartın!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmanızın internetteki yüzünü profesyonelce tasarlıyor, bunun yanında hediye özellikler ve eğitimlerle dijital Dünyada hep yanınızda oluyoruz!

Hediye Eğitimler!

Dijital dünya'da emin adımlarla ilerlemenize katkı sağlamak için Site yönetimi, Google analytics, Meta ve Google reklamları gibi alanlarda hazırlanmış üst düzey eğitimleri hediye ediyoruz!


Özel Tasarım

Çoğu firmanın aksine tema kullanmadan sadece size ve firmanıza özel tasarımlar yapıyoruz!


Hediye Mobil Uygulama

Seçili paketleri tercih eden müşterilerimize hem IOS hemde Android Webview mobil uygulamayı tamamen ücretsiz hediye ediyoruz!


SEO Uyumlu

İnternet sitenizi tamamen arama motorlarına uyumlu şekilde kuruyor, ve site içi SEO optimizasyonunu yaptıktan sonra teslim ediyoruz.


Üst Düzey Güvenlik

Sitenize yapılabilecek siber saldırılara karşı üst düzey güvenlikli internet siteleri kuruyoruz.


VIP Destek Hizmeti

Sadece site kurulumu aşamasında değil, ÖMÜR BOYU VIP destek sağlıyor ve yardıma ihtiyacınız olan her anda sizinle birebir ilgileniyoruz!

Mobil Uyumlu

Sitenizi masaüstü, tablet ve telefonlarda kusursuz çalışacak şekilde kuruyor ve teslim ediyoruz.


Yüksek Hızlı

Sitenizi çok hızlı açılabilmesi için özel yazılımlar kullanıyor ve yüksek hızlı site kurulumları yapıyoruz!


Yönetim Paneli

Sitenizi kolaylıkla yönetebilmeniz için admin panelli şekilde teslim ediyoruz!


Dijital Dünya'da İhtiyacınız Olacak

Online Eğitimler Hediyemiz!

Piyasa değeri 4,900 TL olan eğitim kataloğu erişimi, bu aya özel seçili paketlerde tamamen ücretsiz!

-Site Yönetimi
-Meta Reklamları
-Google ADS
-Google Analytics

dashboard.png

HEDİYE Android Ve IOS Mobil Uygulama!​​

Seçili paketlerde android ve IOS Webview mobil uygulama tamamen ücretsiz!​

Tüm Özellikler bu Aya Özel Sadece 1.970 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Tek seferlik kurulum ücretinin ardından ömür boyu kullanabileceğiniz sitenize, 12 ay taksit imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz!

Para İade Garantisi!

Hayalinizdeki tasarımın ve sitenin yapılmaması, sitenin teknik aksaklıklarla kurulamaması, taahhüt edilen özelliklerin eklenememesi durumunda %100 para iade garantisi!

Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit İmkanı!

12 ay taksit imkanı ile kolay ödeme!

Bizimle Çalışan Müşterilerimiz Ne Diyor?

Hemen Bizimle İletişime Geçin Ücretsiz Ön Görüşme ile Sitenizi Planlamaya Başlayalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm paket fiyatları tek seferlik kurulum ücretidir. Kurulum ücretini bir defaya mahsus ödedikten sonra, hiçbir ek ücret ödemeden ömür boyu internet sitenizi kullanabilirsiniz.

Seçili paketleri tercih eden müşterilerimize android ve iOS mobil uygulamalarını tamamen ücretsiz geliştiriyoruz. Mobil uygulamalarınızı Play Store ve App Store da yayınlayarak sitenizin daha geniş kitlelere erişmesini sağlayabilirsiniz!

Tek seferlik kurulum ücretini ister peşin ister kredi kartına 12 taksit imkanı ile yapabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak da havale/EFT ya da iyzico ile online ödeme yapabilirsiniz. 

Profesyonel ve gelişmiş paketleri tercih eden müşterilerimize, hiçbir ek ücret olmadan, dijital dünyada ihtiyaçları olabilecek; site yönetimi, sosyal medya reklamları gibi eğitimleri tamamen ücretsiz sağlıyoruz. Sipariş sonrasında size verilecek panelden ömür boyu eğitim videolarına ulaşabilecek ve 7/24 eğitmene soru sorarak destek alabileceksiniz.

Temel paketi tercih eden müşterilerimize site kurulduktan sonra bir yıl, profesyonel ve gelişmiş paketi tercih edenlere ise ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz. İlerleyen aşamalarda sitenizde herhangi bir sorunla karşılaşmanız ya da aklınıza bir soru takılması durumunda, uzman destek ekibimizden 7:24 destek alabilirsiniz!

İstenilen projeye göre değişmekle birlikte ortalama 3-15 gün içerisinde internet sitemiz tamamen hazırlanır.

Top